Teknik Ofis

 

Proje, İmalat ve Montaj yönetiminin gerçekleştiği, her biri alanında özverili ve tecrübeli proje, üretim ve saha koordinatörlerimiz, projelerinizin hammade halinden son teslim saniyesine kadar süreç ve kalite kontrol denetimini gerçekleştirmektedirler. Güncel ve sektör genelinde yaygın kullanılan ve tercih edilen yazılım ve programlar ile sizlere en iyi kaliteyi vermek için çalışmaktadırlar.

 

 

Proje üzerindeki güçlü deneyimimiz ve teknik ekibimiz ile sizler için proje oluşturabilir, detaylandırabilir ve tasarlayabiliriz.

 

 

Teknik ekibimiz projelerinizin üretim sürecine girmesinden önce sizler için detaylı ölçüleri alırlar ve teknik olarak detaylandırırlar.

       

 

Size kaliteli bir işçilik taahhüt ettiğimiz gibi, işe uygun teklifi yapacağımızı da taahhüt ederiz.

 

 

Proje süresince hammaddeden son ürün oluşumuna kadar ürünler satın alma, imalat ve montaj adımlarında seleksiyon süreçlerinden geçerler. Proje kalite kontrol sürecinin en önemli parçasıdır.

 

 

Seçkin 20,000 m²'yi geçen depomuz, hem üretimimize “buffer depot” olarak güç katıyor hem de ürünlerimiz sizler için satışa sunulmaktadır.

Projelerinizin zaman, iş gücü, üretim planlamasını sizler için oluşturuyoruz. Her bir adım teknik dokümanlar ile arşivlenmektedir ve  sizlere raporlar hazırlanmaktadır.